• Zľava!

  PROJEKTOVÉ MYSLENIE (anglicko-slovenská kniha)

  55.00 38.50 s DPH

  AKCIA: ZĽAVA Zostaň doma, čítaj a mysli projektovo

  (náš vklad pre Vás pri celoštátnej karanténe) Tlačená anglicko-slovenská kniha PROJEKTOVÉ MYSLENIE. Svojím obsahom a spracovaním sa jedná o unikátnu publikáciu na trhu, ktorá sa stáva súčasťou knižnice každého moderného manažéra. Kniha Vám bude obratom zaslaná Poštovým kuriérom na Vašu adresu. Poštovné a balné je 4,68€. Doba doručenia v súčasnej dobe je cca 3-4 dni. Po objednaní knihy Vám bude okamžite elektronicky sprístupnená 1. kapitola knihy.
 • IBA DO VYPREDANIA ZÁSOB   Praktický návod na to, ako úspešne plánovať projekty a stať sa odborníkom na projektové riadenie. V manuáli nájdete základné a univerzálne princípy riadenia projektov. Hlavnú časť tvoria metódy a nástroje plánovania - ROZSAHU - ČASU - PROSTRIEDKOV. Plánovanie projektov je jedným z modulov projektového riadenia, a pokiaľ chcete uchopiť akúkoľvek myšlienku z pracovného alebo súkromného života, správne naplánovaný projekt je Vašim receptom na úspech! Tvorcami tejto publikácie sú špecialisti v oblasti projektového riadenia s dlhoročnými skúsenosťami - doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. a Ing. Pavel Kovács, PhD., a výstižne uvádzajú Murphyho zákon: "Nikdy nemáme čas ani prostriedky, aby sme veci urobili správne na prvý raz. Vždy však nájdeme dostatok času aj prostriedkov, aby sme to po sebe opravili!"  
 • Tlačená kniha SPS4 Súbor požadovaných spôsobilostí na projektové riadenie, 4. vydanie  je slovenský preklad anglickej publikácie IPMA ICB4 – Individual Competence Baseline ver.4.0 Presne túto knihu potrebujete, ak sa pripravujete na certifikáciu IPMA.
 • Stiahni bezplatne eKnihu

  eKnihu IPMA_ICB_4.0  vo formáte PDF je možné BEZPLATNE stiahnúť TU Viac na www.ipma.world eKniha IPMA ICB4  - Individual Competence Baseline version 4.0 (v preklade: Súbor požadovaných spôsobilostí na projektové riadenie) je medzinárodný štandard projektového riadenia. Originálnu anglickú verziu eKnihy si môžete teraz BEZPLATNE stiahnuť vo formáte PDF.  

 • eBook 5 princípov projektového myslenie Ako (ne)pokaziť projekt/zákazku

    eBook popisuje 5 základných a univerzálne platných pravidiel, ktoré stoja medzi Vami a úspechom Vašich projektov. Ich dôsledným používaním v praxi sa vyhnete základným chybám, ktorých sa dopúšťajú neskúsení manažéri projektov.  

  Stiahni bezplatne eBook

  eBook je vo formáte PDF a je možné ho BEZPLATNE stiahnúť TU

     

 • IBA DO VYPREDANIA ZÁSOB   Praktický návod na to, ako úspešne uriadiť projekty a stať sa odborníkom na projektové riadenie. Nájdete v ňom návod ako pracovať s rizikami projektu a zostaviť organizáciu projektu, nastaviť komunikáciu zúčastnených strán, hlásenia a porady v projekte a ako riadiť zmeny v projekte. Riadenie projektov (manuál) je pokračovaním manuálu Plánovanie projektu. Oba manuály sú základom projektového minima. Tvorcami tejto publikácie sú špecialisti v oblasti projektového riadenia s dlhoročnými skúsenosťami - doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. a Ing. Pavel Kovács, PhD., a výstižne uvádzajú citát: "Čo nemeriame - nedokážeme riadiť!"  
 • IBA DO VYPREDANIA ZÁSOB   Praktický návod na to, ako úspešne prepojiť stratégiu organizácie s projektami a programami. Manuál je pokračovaním manuálov Plánovanie projektov a Riadenie projektov. V manuáli nájdete na konkrétnom príklade - víziu, poslanie, strategické ciele a ich zoskupenie do programom a projektov. Manuál tiež obsahuje návod na zavedenie projektového riadenia do podniku a odporúčanú štruktúru firemnej metodiky na riadenie projektov a zákaziek. Tvorcom tejto publikácie je autor anglicko-slovenskej knihy PROJEKTOVÉ MYSLENIE (PTBOK Guide) - doc. Ing. Petr Všetečka, PhD. Publikáciu vystihuje citát Jacka Welcha: "Ak je tempo zmien vo vnútri podniku pomalšie ako tempo zmien mimo podnik – blíži sa koniec existencie podniku."  
 • The eBook PROJECT THINKING illustrates in a clear manner the entire project management cycle from idea generation through planning, implementation to completion. Its content and processing is a unique publication on the market and becomes a part of every modern project manager's library. Now available in PDF format.
 • Tlačená anglicko-slovenská kniha PROJEKTOVÉ MYSLENIE a PROJECT THINKING PDF eBook (anglická verzia v elektronickej podobe PDF) názorným spôsobom popisuje celý cyklus riadenia projektu od vzniku myšlienky, cez plánovanie, realizáciu až po ukončenie. Je písaná jednoduchým jazykom s množstvom príkladov z prace, názorných obrázkov a tabuliek. Svojím obsahom a spracovaním sa jedná o unikátnu publikáciu na trhu a stáva sa súčasťou knižnice každého moderného projektového manažéra. V súčasnosti je k dispozícii 2. rozšírené anglicko-slovenské vydanie.

  Po objednaní knihy Vám bude okamžite elektronicky sprístupnená 1. kapitola knihy.