Projektové myslenie na univerzite

Ku knihe Projektové myslenie som sa dostala úplnou náhodou na internete. Hneď po prečítaní  anotácie som si ju objednala a od tohto momentu patrí medzi moje najobľúbenejšie a najpoužívanejšie knihy. Dodnes si pamätám, ako hneď po jej rozbalení, som ju zobrala do rúk a nevedela som sa od nej „odtrhnúť“, ako keby to bol ten najzaujímavejší román a nie odborná kniha. Mala som pocit, že ju potrebujem prečítať hneď a celú.

K projektovému manažmentu je napísaných množstvo kníh, ale táto je pre mňa tá najlepšia, pretože veľmi logicky, prehľadne a krok za krokom popisuje celý cyklus riadenia projektu. Kniha obsahuje množstvo praktických a zaujímavých príkladov, na ktorých sa dá problematika riadenia projektov veľmi jednoducho pochopiť. Veľkou výhodou knihy je, že je písaná dvojjazyčne a využíva jednotnú terminológiu.

Knihu Projektové myslenie odporúčam nielen tým, ktorí sa zaoberajú riadením projektov, ale aj tým, ktorí sa chcú o tejto problematike dozvedieť viac, pretože s touto knihou to určite zvládnu veľmi jednoducho.

A v prílohe Vám ešte posielam foto, ako sú zverejnené Vaše pomôcky u nás na fakulte.

Ďakujem

Ing. Janka Samáková, PhD.
vysokoškolská pedagogička

Slovenská technická univerzita v Bratislave
Materiálovotechnologická fakulta Trnava (MTF)

projektové myslenie na univerzite
projektové myslenie na univerzite 2

Poznámka:
Pomôcky projektového riadenia je možné si stiahnuť ZDARMA. Viacej informácií TU (klikni).

Projektové riadenie ZDARMA